Bachleda Group

Obiekty należące do Grupy Bachleda witają na nowo swoich gości

Zgodnie z rozporządzeniem Rządu obiekty noclegowe otrzymały możliwość, by na nowo powitać swoich gości. Choć obowiązują ograniczenia, gwarantujemy, że obiekty należące do Grupy Bachleda sprostały wszystkim nałożonym wymaganiom i oferują turystom bezpieczny wypoczynek na najwyższym poziomie.

„Niezmiernie cieszy nas fakt, że możemy ponowie powitać Gości w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Choć spotkaliśmy się w nowej rzeczywistości – z zachowaniem restrykcji sanitarnych, nasza gościnność pozostaje dla nas najwyższym priorytetem. Dbamy i zawsze będziemy dbać, by nasi Goście czuli się wyjątkowo. Nasz hotel niezmiennie oferuje odwiedzającym wiele atrakcji, ale tymi najważniejszymi i najbardziej cenionymi po tygodniach zamknięcia w domach, są: przestrzeń z pięknym, zapierającym dech w piersiach widokiem, hotelowe tarasy, gdzie można rozkoszować się panoramą Tatr, spacerowe ścieżki wokół hotelu, a także nasza perła – Restauracja Grand Kasprowy z wyśmienitymi sezonowanymi stekami i daniami z pieca opalanego węglem drzewnym w akompaniamencie win z najlepszych winnic świata. Dla odwiedzających przygotowaliśmy także możliwość korzystania z licznych atrakcji na terenie Podhala. Wśród nich loty balonem, spływ tratwami Dunajcem, letnie kuligi, a na stęsknionych za zakupami niezmiennie czeka najsłynniejszy deptak Krupówki z licznymi sklepami i butikami.”

– mówi Sebastian Nocuń, Dyrektor Generalny Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane.

W nowej rzeczywistości odwiedzający powinni spodziewać się kilku zmian, które zostały wprowadzone z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu podróżujących. We wszystkich obiektach przed przystąpieniem do pracy każdy z pracowników przechodzi obowiązkową kontrolę zdrowia. Dla komfortu gości na recepcjach zamontowano szyby oddzielające obsługę od klientów, ograniczono ilość pracowników w obiektach, a usługa sprzątania jest dostępna wyłącznie na życzenie gości. By zachować najwyższe standardy higieny obsługa kelnerska oraz kucharze wykonują swoją pracę w maskach. Wprowadzona została także regularna dezynfekcja pomieszczeń oraz zachowanie dwumetrowych odstępów pomiędzy stolikami.

„W Bachleda Residence Zakopane pierwszych Gości przywitaliśmy 20 Stycznia 2020 roku. Z niecierpliwością czekaliśmy na moment, kiedy to obiekt wznowi swoją działalność, a nasi Goście ponownie będą mogli cieszyć się wypoczynkiem i korzystać z uroków przyrody tatrzańskiej. To właśnie lokalizacja hotelu, który znajduje się w centrum Zakopanego, a równocześnie w bliskiej odległości do szlaków turystycznych, jest jednym z jego atutów. Cieszymy się, że nasi Goście ponownie mogą korzystać z pełnej infrastruktury obiektu.”

– mówi Teresa Różak, Dyrektor Hotelu Bachleda Resort Zakopane.